Müügitingimused

1. ÜLDSÄTTED

1.1.  Veebipoe www.kinesioteip.com (edaspidi Veebipood) omanik ja kauba müüja on OÜ PERK Sport (edaspidi Müüja) registrikoodiga 12065743, asukohaga Pärna tn 4-11, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, 48104, Jõgeva maakond.

1.2. Käesolevad müügitingimused kehtivad kõigi Veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Müüja vahel Veebipoe vahendusel kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. Tingimustele lisaks kohaldatakse Veebipoest ostu sooritamisele Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte.

1.3. Müüja jätab endale õiguse ühepoolselt muuta, täiendada ja/või parandada müügitingimusi ja müügihindasid, avaldades uued tingimused Veebipoes. Kui Klient esitab tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Kliendi ja Müüja õigussuhtele tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi.

2. HINNAINFO

2.1. Müüja on käibemaksukohustuslane. Kõik Veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20% (kakskümmend protsenti).

2.2. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

2.3. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

3. TELLIMUSE ESITAMINE

3.1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi, mille sisu saate kuvada vajutades veebilehe päises asuvat musta ostukorvi ikooni. Rohkem infot kuvatakse, kui vajutate „Vaata ostukorvi“.

3.2. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad, valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis, nõustuda müügitingimustega ja vajutada „Esita tellimus“. Kliendile vormistatakse seejärel ettemaksuarve eurodes, mille saab Klient tasuda pangaülekandega. Klient kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad Kliendi tegelikule soovile.Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse Kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile.

3.3. Kauba eest, mida ei õnnestu komplekteerida, maksab Müüja kliendile raha tagasi hiljemalt 14. päeva jooksul.4. MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

4.1. Müüja ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates Kliendi poolt tasutud ostusumma tervikuna laekumisest Müüja arvelduskontole.

5. KOHALETOIMETAMINE

5.1. Pärast müügilepingu jõustumist (arve 100% tasumist Kliendi poolt) komplekteerib  Müüja tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks logistikapartnerile.

5.2. Kaupa saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

5.3. Kauba saatmiskulud kannab Klient ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

5.4. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest ja kauba olemasolust laos. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäeva jooksul.

5.5. Veebipoest ostetud tellimusi käsitletakse tööpäevadel, E-R 9.00 – 17.00

5.6. Kauba kontroll

5.6.1. Kauba kättesaamisel kohustub Klient avama tootepakendi ettevaatlikult, pakendit ja toodet kahjustamata. Juhul, kui Klient on rikkunud pakendi hooletuse tõttu ehk tootepakendit oli võimalik avada seda kahjustamata, on Müüjal õigus kauba tagastamisel nõuda tekitatud kahju hüvitamist.

5.6.2. Juhul, kui Klient avastab kauba kättesaamisel, et talle on saadetud vale või defektne kaup või kaup ei jõua Kliendini heas seisukorras ja kinnises pakendis, tuleb sellest koheselt teavitada Müüjat.

5.6.3. Müüja vastutab Kliendi poolt ostetud kauba eest selle transportimise jooksul. Kauba kättesaamise hetkest läheb kauba kahjustumise või kadumise risk üle kliendile.

6. TAGASTAMISÕIGUS

6.1. Pärast tellimuse kättesaamist on Kliendil õigus Veebipoest sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul (VÕ §-le 56 lg 1).

6.2. Taganemisõigus ei kohaldu, kui Kliendiks on juriidiline isik.

6.3. Tagastatav kaup peab olema tootja originaalpakendis, mis on terve, puhas ja kahjustamata. Müüjal on õigus keelduda Kliendi tagastatavat kaupa vastu võtmast, kui kaubatagastustingimusi on rikutud.

6.4. Kauba tagastamiseks või pretensioonide esitamiseks tuleb Kliendil pöörduda Müüja poole kirjutades e-posti aadressile info@kinesioteip.com.

6.5. Müüja vastab Kliendi esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

7. KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

7.1. Müüja veebipoe lehekülastuste, tellimuste vormistamise ja Kliendiga suhtlemise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele (v.a. veoteenust pakkuvale ettevõttele, vt. 7.1.2.)

7.1. Müüja töötleb Kliendi isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) järgmistel eesmärkidel:

7.1.1. veebipoes esitatud tellimuse töötlemiseks ning kauba Kliendile saatmiseks;

7.1.2. isikuandmete edastamine veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa;

7.1.3. veebipoes kliendisuhete haldamiseks ja vajadusel Kliendiga suhtlemiseks;

7.1.4. müügistatistika koostamiseks

8. VAIDLUSTE LAHENDAMINE

8.1. Kui Kliendil on Veebipoe või kauba osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@kinesioteip.com.