physicool-kickstartPhysicool on korduvkasutatav jahutusside, mis tagab kohese jahutuse, kompressiooni ja toestuse. Turse ja põletiku kiireks alandamiseks paigaldatud Physicool side alandab valu ning kiirendab taastumist vigastusest. Physicool on tunnustatud ravivahend, mis võiks kuuluda iga sportlase ja füsioterapeudi varustuse hulka. Physicool pakub külmakoti kasulikke omadusi, aga seda ei pea eelnevalt külmutama. Physicooli tööpõhimõte seisneb spetsiaalse Physicool jahutusvedeliku kiires aurustumises, juhtides soojuse vigastatud piirkonnast välja. Vigastatud jäsemele kinnitatud side pakub järjepidevat, ergonoomilist toestust, alandab kiiresti turset ja valu, aidates kiirendada paranemist ning taastumisprotsessi. Side on varustatud Velcro rihmaga, mis hoiab sideme kindlalt paigal, kuid ei tekita survepunkti. Korduvkasutatav Physicool side pakub jahutust kuni kaheks tunniks ning selle unikaalset jahutavat toimet on tunda veel kaua pärast eemaldamist. Physicool on ideaalne lahendus nihestuste, põrutuste ja ülekoormusvigastuste korral. Korduvaks kasutamiseks tuleb sidet immutada Physicool jahutusvedelikuga.

Uuring, milleks kasutati termograafilist pildistamist, näitab kuidas jala alaosale paigaldatud Physicool side alandab 10 minutiga temperatuuri kudedes 7°C võrra (pilt 4) ja temperatuuri langus jätkub.

cooling

Pilt 1. Temperatuur enne treeningut
Pilt 2. Temperatuur pärast 15-minutilist keskmise intensiivsusega treeningut - ilma sidemeta
Pilt 3. Temperatuur 5 minutit pärast sideme paigaldamist
Pilt 4. Temperatuur 10 minutit pärast sideme paigaldamist – näitab 7°C langust
Pilt 5. Temperatuur 15 minutit pärast sideme paigaldamist – näitab 10+°C langust
Pilt 6. Temperatuur 60 minutit pärast sideme eemaldamist. Side oli jalal 30 minutit. Iga side pakub jahutust kuni kaheks tunniks.

Physicooli jahutav toime kestab kauem kui jääkottidel, aerosoolidel ja geelidel. 

 • PHYSICOOLI ON KERGE KASUTADA:

  • Eemalda Physicool side taassuletavast pakendist ja pigista üleliigne vedelik pakendisse tagasi nii, et side jääks niiskeks.
  • Seo side ümber vigastatud piirkonna.
  • Kinnita side mugava Velcro rihmaga.
  • Ärge katke sidet - võimaldage õhuringlust selle ümber, vältimaks toime langemist.
  • Eemaldage side kui jahutav toime on kadunud.
  • Taaskasutamiseks immutage sidet Physicool jahutusvedelikuga.

E-pood